Już 47 osób objętych wsparciem

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż z udziału w projekcie „Aktywni i samodzielni na rynku pracy” skorzystało już 47 osób. Uczestnicy realizują staże zawodowe odpowiadające indywidualnym potrzebom m.in. w branżach administracyjno-biurowej, ochroniarskiej, gastronomicznej czy hotelarskiej.
Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się szkolenia oraz bony szkoleniowe. Wśród najchętniej wybieranych kursów można wskazać kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, kursy magazyniera oraz szkolenia komputerowe. Uczestnicy otrzymując certyfikaty respektowane przez pracodawców, uzyskują pożądane kwalifikacje a tym samym zwiększają swoją szansę na uzyskanie stabilnego zatrudnienia.
Jeśli myślisz o powrocie na rynek pracy ale obawiasz się konfrontacji z pracodawcami, nie wiesz w jakim kierunku podjąć szkolenie – zapraszamy do udziału w projekcie. Konsultacja z doradcą zawodowym zwiększy Twoją samoświadomość oraz wiedzę na temat rynku pracy, a bieżące wsparcie pośrednika pracy pomoże w rzetelnej analizie ofert i odnalezieniu zatrudnienia.
W sposób szczególny zapraszamy osoby bierne zawodowo, z orzeczoną niepełnosprawością, o niskim wykształceniu oraz dużym oddaleniu do rynku pracy. Oferujemy kompleksowe wsparcie, które w sposób zindywidualizowany odpowiada potrzebom naszych Uczestników.
Jednocześnie informujemy, iż nasze biuro jest dostosowane do potrzeb osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.  Zapraszamy do kontaktu z najbliższym Centrum Wsparcia Kolping.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *